پاراسل و تیوب سواری کیش

parasel1jpg.jpg

درباره پاراسل و تیوب سواری کیش

یکی از پرهیجان انگیزترین ورزش های آبی برای گردشگران تور کیش چتر بازی یا همان پاراسل در بالای آبهای جزیره زیبای کیش می باشد. این ورزش به اینگونه می باشد که گردشگران تور کیش به واسطه یک قایق به سرعت کشیده می شوند تا زمانی که ارتفاع بگیرند. گردشگران تور کیش علاوه بر اینکه لذت و هیجان وصف ناپذیری به دست می آورند شاهد و ناظر زیبایی های جزیره کیش از همان ارتفاع بالا می شوند و آرامش خاصی را از دیدن آب های خلیج فارس و اطراف آن به دست می آورند.

دیگر تفریحات جزیره در این زمینه :

شاتل ، بانانا ، خفاش سواری و یا همان تیوب سواری بر روی آب می باشد که تیوب های بادی توسط یک قایق کشیده می شوند و گردشگران تور کیش به اوج لذت می رسند.

 parasel3jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن از قیمت ها با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

اسکوتر برقی کیش

skoter1jpg.jpg

درباره اسکوتر برقی کیش :

اسکوتر برقی کیش همان دوچرخه یا موتورهای کوچک برقی هستند که با استفاده از آنها می توانید در جاده مخصوص دوچرخه سواری به دیدن زیبایی های جزیره زیبای کیش بروید و لحظاتی را به خوشی سپری کنند. اگر اسکوترها به طور کامل شارژ شده باشند گردشگران تور کیش می توانند 1 ساعت و حتی بیشتر از یک ساعت از آنها استفاده کنند. نیروی محرک اسکوترها از باتری تامین شده و نحوه استفاده از ازاین اسکوترها به وسیله گاز و ترمز می باشد.

نکات مهم در مورد استفاده از اسکوتر برقی :

با سرعت بالا نرانید. از سمت راست حرکت کنید. توجه به زمان داشته باشید که قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه برگردید. علاقه مندان به اسکوتر سواری می توانند در برخی از مراکز تفریحی کیش از جمله اسکله تفریحی و پارک ساحلی مرجان از ایستگاه های مخصوص اسکوتر های برقی را اجاره نمایند.

 

موزه و نماد شهری کیش

 moze1jpg.jpg

درباره موزه و نماد شهری کیش :

موزه و نماد شهری کیش در قسمت غربی جزیره زیبای کیش واقع شده است که در سال 1393 برای گردشگران تور کیش بنا گردیده است. این موزه یک مجموعه تفریحی و گردشگری به حساب می آید که در زمینی به وسعت 61 هکتار در نزدیکی کشتی یونانی و کلبه هور قرار گرفته است.  این نماد یک سازه بتونی به طول 50 متر می باشد که به شکل دو صدف و مرواریدی در میان آن طراحی شده است.در قسمت پایین نماد موزه کیش یک طبقه به وسعت 3500 مترمربع قرار دارد که شامل 4 سالن گالری، آمفی تئاتر، بخش اداری، کافی شاپ و کارگاه آموزشی قرار گرفته است. در قسمت دور نماد کیش پیست دوچرخه سواری به عرض 4 متر و به طول 3 کیلومتر و بخشی به عنوان شاتل به عرض 6 متر و طول 2750 متر طراحی شده است. این موزه به عنوان دومین سازه بلند بعد از برج میلاد به حساب می آید.

moze2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید.

 

 

گذر طبیعت کیش

tabiaat1jpg.jpg

درباره گذر طبیعت کیش :

گذر طبیعت کیش یکی دیگر از جاذبه ها و مکان های دیدنی و گردشگری جزیره زیبای کیش می باشد که در سواحل شرقی کیش قرار گرفته است. این طبیعت زیبا در زمینی به وسعت 35000 مترمربع که تقریباً 6000 مترمربع از این زمین فضای سبز را دربرگرفته است. دارا بودن گیاهان بومی و درختان انجیر در این مجموعه زیبایی و جلوه خاصی به این طبیعت داده است که باعث شده گردشگران تور کیش با گذر از این مجموعه لحظات به یاد ماندنی و خوشی را در کنار خانواده سپری کنند. 

امکانات گذر طبیعت کیش :

از امکانات این پارک زیبا می توان به وسایل بازی مخصوص کودکان ، دستگاه های ورزشی ، نورپردازی ، نصب 15 مجسمه از جنس فایبرگلاس که برگرفته از انواع گونه های پرندگان ، آهوان ، لاک پشت ها می باشد ، آلاچیق ها ، ساخت آب نمای مرجانی و ...... برای گردشگران تور کیش اشاره کرد. 

tabiaat2jpg.jpg

tabiaat3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

لاک پشت های دریایی کیش 

lakposht1jpg.jpg

درباره لاک پشت های دریایی کیش :

از سالهای بسیار دور به خاطر آرامش و امنیتی که در سواحل جزیره زیبای کیش برقرار است انواع آبزیان از جمله لاک پشت ها در آنجا آشیانه کرده اند. دو گونه لاک پشت در خلیج فارس وجود داشته لاک پشت های پوزه عقابی و لاک پشت های سبز که لاک پشت های پوزه عقابی در حال خطر انقرض هستند. این گونه از لاک پشت ها در هر فصل به طور میانگین 3 بار و با فاصله زمانی 15 روز یک بار تخم گذاری می کنند و لاک پشت های درون تخم تقریباً 70 روز بعد از تخم ها بیرون می آیند و به کمک محیط بان به داخل دریا هدایت می شوند. بچه لاک پشت ها موقعی که بزرگ شوند برای تخم گذاری به زادگاه اولیه خود باز می گردند. لاک پشت های دریایی در اولين حلقه چرخه اکوسيستم دريايی قرار گرفته اند و وجود اين آبزيان براي بقای نسل بشر لازم و ضروری است. اين جانوارن توازن زيست محيطی را بر عهده داشته و از بين رفتن آنان انسان را مواجه با فاجعه ای بزرگ و جبران ناپذير خواهد ساختاين موجودات در راسته ی همراه کروکوديل ها و مارمولک ها از مهره داران 200 ميليون سال پيش هستند و بيش از ديگر خزندگان پا به مرحله حيات گذاشته اند. لاک پشت های دريايی و مارهای دريايی تنها خزندگاني هستند که با زندگی در آب دريا سازش داشته اند. لاک پشت های دریایی به عنوان گروهی از جانوران که معرف بخش قديمي و متفاوتي از تنوع زيستی جهان به شمار می روند رده بندی شده اند. 

lakposht2jpg.jpg

lakposht3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید

 

 

قلعه وحشت کیش

درباره قلعه وحشت کیش :

قلعه وحشت کیش یکی از جاذبه های دیدنی جزیره کیش می باشد که به تازگی برای گردشگران تور کیش راه اندازی شده است. این قلعه اولین قلعه وحشت در ایران می باشد که توجه زیادی از گردشگران تور کیش را برای بازدید از این قلعه به خود جلب کرده است.

اتفاقات جالب و دیدنی قلعه وحشت کیش :

در ابتدا که وارد این قلعه می شوید با محیطی کاملا تاریک روبه رو می شوید که فردی به عنوان لیدر توضیحاتی را در خدمت گردشگران تور کیش قرار می دهد. بعد از عبور از مسیر پر پیچ و تاب و تاریک قلعه حس ترس را در وجود خود احساس میکنید و دنبال مسیری برای خروج از قلعه می گردید. این قلعه هیجان و شور شگفت انگیزی به بازدیدکنندگان تور کیش می دهد. قلعه وحشت کیش نسبت به دیگر جاذبه های دیدنی کیش قیمت مناسب تری دارد. 

vahshat1jpg.jpg

vahshat3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش  و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید

قایق های کف شیشه ای کیش

یکی دیگر از تفریحات منحصربه فرد در جزیره زیبای کیش گشت و گذار در آب های اطراف جزیره می باشد که با قایق های کف شیشه ای این تفریح امکان پذیر می باشد. این قایق ها اجازه دیدن انواع موجودات دریایی از جمله مرجان ها ، خرچنگ ها ، ستاره دریایی و .... را به گردشگران تور کیش می دهد و گردشگران می توانند بهترین لحظات را در درون این قایق ها تجربه کنند. این قایق های کف شیشه ای تا آنجا که به مرجان ها و ماهی های زیادتری برسند مسافتی را طی می کنند. این قایق های کف شیشه ای در اسکله تفریحی اسکان دارند و با استفاده از نورافکن ها امکان گشت و گذار دریایی شبانه برای گردشگران تور کیش فراهم می باشد. 

ghayeghkish1jpg.jpg

ghayeghkish2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

کلبه هور کیش

hurkish1jpg.jpg

در غربی ترین منطقه جزیره زیبای کیش کلبه ای دیده می شود که  دماغه شکل می باشد و به کلبه هور نام گذاری شده است. در این کلبه قدیمی آبزیان متعددی از جمله سرخو ، هامور ، سنگسر ، انوع مختلف صدف ها و لاک پشت ها و ..... به چشم می خورد و گردشگران تور کیش که به ماهیگیری علاقه دارند می توانند در روزهایی که وزش باد کمتر است به این منطقه سفر کنند و اوقات خوش و خاطره انگیزی را سپری کنند. کلبه هور کیش برای توریست های تور کیش دارای  فضای سبز ، آلاچیق ، نیمکت ، باربیکیو و نورافکنهای بزرگ که جلوه خاصی به این منطقه دیدنی داده است می باشد. همچنین در 200 متری ساحل این کلبه لنجی که 10 سال قبل به گل نشسته جلوه خاصی به این منطقه داده که نماد اشتغال گذشته بومیان کیش همان ماهیگیری می باشد. 

hurkish2jpg.jpg

hurkish3jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

خانه مردم شناسی بومیان کیش

خانه مردم شناسی بومیان کیش یکی از جاذبه های تاریخی و دیدنی جزیره زیبای کیش می باشد که در زمینی به مساحت 1200 متر مربع و با قدمت 200 ساله بنا گردیده است. این مجموعه تاریخی دارای 15 باب اتاق و 2 حیاط می باشد. این خانه تاریخی به صورت بومی ساخته شده است و هدف از ساختن این مجموعه نشان دادن فرهنگ ، آداب و رسوم ، تاریخ و همچنین صنایع دستی که مختص افراد کیش می باشد پایه گذاری شده است. صاحب اصلی این مجموعه تاریخی تاجر مروارید و صاحب یکی از بزرگترین لنج های بادبانی در زمان گذشته به نام حاج عبدالله بن شاهین بوده است. این بنای تاریخی در قدیمی ترین منطقه جزیره کیش محله سفین قرار گرفته است. از قسمت های مختلف این بنای تاریخی می توان به اتاق میهمان مردان ، اتاق زمستانی ، اتاق میهمان زنان ، اتاق خواب ، آشپزخانه و .... اشاره کرد. خانه مردم شناسی بومیان کیش برای توریست های تور کیش که به بناهای تاریخی علاقه مند می باشند می توانند از این مجموعه بسیار زیبا دیدن کنند.

mardomshenasikish1jpg.jpg

mardomshenasikish2jpg.jpg

mardomshenasikish3jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

باغ راه ایرانی کیش

باغ راه ایرانی کیش یکی دیگر از جاذبه های دیدنی جزیزه زیبای کیش می باشد که در زمینی به مساحت 32 هکتار برای گردشگران تور کیش بنا شده است. باغ راه ایرانی کیش دارای 8 باغ ایرانی و 9 دروازه و اثر تاریخی شهرهای کشور می باشد که هدف از این مجموعه دیدنی معرفی فرهنگ مختلف کشور به توریست های داخلی و خارجی می باشد. از جمله این آثار تاریخی می توان به دروازه قرآن شیراز ، سی و سه پل اصفهان ، دروازه هارونیه مشهد ، پل دختر لرستان ، دروازه ارگ علیشاه تبریز ، دروازه طاق بستان کرمانشاه و...... اشاره کرد که در آخر با نماد سردر باغ ملی تهران به پایان می رسد. این مجموعه تاریخی طولانی ترین باغ راه کشور به حساب می آید که شامل 11 آبنما به صورت رودخانه ای می باشد. گردشگران تور کیش نوروز 96 که به آثار تاریخی علاقه مند هستند دیدن از این مجموعه تفریحی و گردشگری را از دست ندهند. 

 baghrahkish1jpg.jpg

 baghrahkish2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

پارک شهر کیش

پارک شهر کیش یکی دیگر از مکان های زیبا و دیدنی جزیره زیبای کیش می باشد که در زمینی به مساحت 10.8 هکتار برای گردشگران تور کیش بنا گردیده است. این پارک دارای فضای سبز، پیست دوچرخه سواری ، دریاچه مصنوعی ، زمین اسکیت ، آب نمای زیبا و .... برای گردشگران تور کیش نوروز 96 می باشد. دریاچه مصنوعی که در این پارک وجود دارد اولین دریاچه بزرگ جزیره کیش می باشد که در آن 30 تا قایق پدالو وجود دارد که گردشگران تور کیش می توانند بهترین لحظات را سپری کنند. همچنین وجود آلاچیق های زیبا جلوه خاصی به این پارک داده است که گردشگران تور کیش نوروز 96 می توانند اوقاتی را به استراحت در فضای سبز این پارک بگذرانند. در ضمن قرار است برای رفاه و آسایش گردشگران تور کیش یک پارکینگ در زمینی به مساحت 1 هکتار ساخته شود. 

 parkkish1jpg.jpg

 parkkish2jpg.jpg

 parkkish3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

کارتینگ کیش 

کارتینگ یکی از ورزش های هیجان انگیز و مفرح می باشد که هرساله این مجموعه تفریحی پذیرای زیادی از گردشگران تور کیش می باشد. این مجموعه تفریحی اولین پیست کارتینگ در ایران به حساب می آید که زمین آن به طول 800 متر و عرض 7 متر می باشد. یکی از بزرگ ترین پیست های خاورمیانه و ماشین های کنترل از راه دور هم در این مجموعه وجود دارند. کارتینگ کیش یکی از بهترین مجموعه تفریحی و گردشگری برای گردشگران عزیز تور کیش نوروز 96 می باشد که می توانند بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را در کنار عزیزانشان سپری کنند. 

 kartingkish1jpg.jpg

 

kartingkish2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

آب انبار سنتی کیش

آب انبار سنتی کیش یکی دیگر از جاذبه های دیدنی و جذاب جزیره زیبای کیش می باشد که در سال 1372 خورشیدی در یک آب انبار باستانی که به منظور جمع آوری آب های سطحی  ساخته شده بود برای گردشگران تور کیش نوروز 96 بنا گردیده است. این آب انبار از 2 گنبد و 5 بادگیر تشکیل شده است و نحوه معماری آن به شیوه و سبک معماری یزد می باشد. این باد گیر ها به منظور خنک نمودن فضای داخلی این آب انبار احداث شده است. از آنجا که ایران در منطقه کم‌باران واقع شده، ایرانیان در گذشته برای ذخیره آب آشامیدنی، اقدام به ساخت آب‌انبار می‌کردند که در حال حاضر می‌توان بقایای این سازه‌های ارزشمند را در گوشه و کنار سرزمین پهناورمان (به ویژه در نقاط کم‌باران) مشاهده نمود. با توجه به ساخت و سازهای کیش و از بین رفتن مسیر آب‌های سطحی منتهی به آب‌ انبارهای سنتی، امروزه از دستگاه آب‌ شیرین کن برای تهیه آب شیرین استفاده می‌شود. آب انبار سنتی کیش هر ساله پذیرای گردشگران تور کیش نوروز 96 می باشد. 

ab_anbar_kish_2_hpg.jpg

 

ab_anbar_kish_1_jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

گذر هنرمندان کیش

گذر هنرمندان کیش یکی از جاذبه و تفرجگاه دیدنی جزیره زیبای کیش می باشد که در ضلع غربی جزیره کیش قسمتی از پیاده رو بلوار دریا  تندیس ها و مجسمه های زیبایی از بزرگان ایرانی به چشم می خورد. از جمله این بزرگان می توان به غلام حسین بنان ، محمد تقی جعفری ، حسین بهزاد ، پروین اعتصامی را نام برد. قرار گرفتن این مجسمه ها در کنار پیاده رو باعث شده تا گردشگران تور کیش در حین گذر از خیابان و پیاده رو این مجسمه های بی نظیر را از نزدیک دیدن کنند. در کنار این تندیس ها قسمتی از زندگینامه این هنرمندان برای آگاهی و آشنایی گردشگران تور کیش قرار داده شده است. در ضمن گذر هنرمندان کیش به جاذبه های دیگر مانند ساحل مرجان و اسکله تفریحی نزدیکی دارد.

 

 

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش در زمینی به مساحت 4000 متر مربع در سواحل کرانه های شرقی جزیره زیبای کیش بنا شده است و مجسمه مرد ماهیگیر دارنده بزرگترین مجسمه فیگوراتیو کشور در ارتفاع 12 متری از زیباییهای این پارک ساحلی می باشد. در این پارک زیبا 2 آبنما وجود دارد که در دو جهت شرقی و غربی پارک احداث شده و توسط یک جوی آب 100 متری به هم متصل شده اند. گردشگران تور کیش می توانند در این پارک ساحلی لحظاتی را به خوشی در کنار خانواده سپری کنند. با توجه به دارا بودن درختان بزرگ و تنومند در این پارک ساحلی بهترین جایگاه برای استراحت گردشگران تور کیش می باشد. در ضمن نورپردازی خاص و زیبای این پارک ساحلی توجه زیادی از گردشگران تور کیش را به خود جلب کرده است. 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل کیشبهترین انتخاب برای گردشگران تور کیش علاقه مند به فضای سبز می باشد، این ساحل در شرق جزیره کیش و در نزدیکی اسکله بزرگ تفریحی و پلاژ آقایان واقع شده است و با درختان نارگیل فراوان ، لور قدیمی و آلاچیق های متنوع در امتداد ساحل، یکی از قشنگترین سواحل جزیره کیش به شمار می رود. این ساحل آرامش منحصر به فردی را به مسافران تور کیش می دهد که از قدم زدن در سواحل آن خسته نخواهند شد. 

nargil1.jpg

نمایشگاه خزندگان کیش

نمایشگاه خزندگان کیش یکی دیگر از جاذبه های دیدنی و جذاب جزیره زیبای کیش می باشد که در خیابان فردوسی نزدیک پارک آهوان واقع شده است. در این نمایشگاه بیش از 100 گونه خزنده ایران و جهان زندگی می کنند و برای گردشگران تور کیش که به موجودات زنده و خزندگان علاقه دارند بهترین جاذبه دیدنی کیش می باشد. مارهای بزرگ بوآ ، سوسمارهای ماداگاسکارا ، عقرب سیاه امپراتور آفریقا ، مار پرنده تایلند و .... از جمله خزندگانی هستند که در این نمایشگاه نگهداری می شوند. 

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

بوستان آهوان کیش

بوستان آهوان کیش یکی ازجاذبه های جذاب و دیدنی جزیره زیبای کیش می باشد. این بوستان در زمینی به مساحت 2 هکتار برای گردشگران تور کیش بنا شده است. در این بوستان علاوه بر نگهداری از آهو حیوانات دیگری نظیر روباه ، میمون ، گوزن و حتی برخی از پرندگان نیز نگهداری می شوند. اما آهوها بدون نگهداری در قفس و به صورت آزاد در اینجا نگهداری می شوند. بوستان آهوان کیش برای کودکان وسایل بازی فراهم کرده است. 

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور کیشو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

خانه اعیانی کیش

خانه اعیانی کیش یکی دیگر از جاذبه های جزیره کیش می باشد. وسعت این خانه بسیار زیاد است و آثاری که از این خانه به دست آمده است شامل کاشی های ستاره شکلی که نشان و مربوط به دوره ایلخانی می باشد. خانه اعیانی کیش تا به امروزه کمتر مورد توجه گردشگران تور کیش قرار گرفته است اما لازم به ذکر است که این خانه یادآور خانه های چند خانواری و باستانی است که صاحبان آنها خانوارهایی از کاشان و یزد بوده اند و یکی از نمونه های قدیمی مسکن جمعی در خلیج فارس به حساب می آید. 

 جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان کيش، يکي از زيبا ترين جاذبه هاي گردشگري جزیره کیش می باشد. باغ پرندگان کیش از سال 1380 دایر است و هرساله گردشگران تور کیش از این باغ زیبا دیدن می کنند. باغ در دو قسمت جداگانه ، فضايي مناسب را براي نگهداري پرندگان فراهم کرده است. بازديدکنندگان و توریست های تور کیش در اولين بخش با عبور از مسيرهاي سبز و زيبا و توقف در کنار قفس ها، پرندگان مختلف را مي بينند و با مطالعه مطالب درج شده بر روي هر قفس، اطلاعات جامع و مفيدي درباره زيستگاه، نوع تغذيه و ويژگي هر پرنده به دست مي آورند. دومين بخش محوطه اي است زيبا به مساحت حدود 2 هکتار که فضاي مناسبي را براي پرواز آزادانه پرندگان فراهم کرده است.

 

درباغ پرندگان کیش بيش از 55 گونه از پرندگان قاره هاي آسيا ، آفريقا و امريکا نگهداري مي شوند. در برکه وسط باغ فلامينگوها، پليکان هاي پاخاکستري و سفيد درناي تاج دار، ايبيس، قوها و انواع لک لک هاي مارابو و سدلبيلد در محيطي کاملا طبيعي، مناظر کم نظير و زيبايي را در برابر ديد توریست های تور کیش قرار مي دهد. از دیگر گونه هایی که در باغ پرندگان کیش می توان مشاهده کرد طاووس ها ، انواع طوطی ها ، پنگوئن های پاسیاه و مرغ شاخ دار می باشد. 

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

پارك دلفين کیش

پارك دلفين يا دلفيناريوم، يكي از جذاب ترين و مهیج انگیز ترین مكان های تفریحی جزيره زيبای كيش می باشد. اين مجموعه زیبا نخستین پارك دلفين در ايران بوده و با سرمايه گذاری بخش خصوصي به سهم برداری رسيده است. لازم به ذكر است كه اين پارك گردشگری، يكي از وسیع ترین پارك های موجود در خاورميانه می باشد و داشتن اين چنين پارك تفريحی در سرزمين مان، ايران افتخاری مثال زدنی است.
مساحت مجموعه‌ ی تفریحی پارک دلفین‌ها، حدود ۱۰۰ هكتار بوده و در جنوب شرقی جزیره‌ی كیش قرار گرفته است. اين مجموعه با داشتن فضای سبز اختصاصی و انواعی از گونه های گياهی و درختان مختلف فضای ارام و لذت بخشی را برای سپری کردن زمان گردشگران تور کیش را دارا می باشد و از پرطرفدارترین مکان های گردشگری کیش می باشد . اين گونه ها مانند درخت لور، اكاليپتوس، آكاسيا، مورد، گل ختمي، بنجامين، نخل و كاكتوس ها مي باشد. فقط بيش از 25 گونه متفاوت كاكتوس در پارك دلفين ها پرورش داده شده است كه با توجه به اقليم و مرجاني بودن خاك در جزيره كيش، توجه و بازرسی ویژه خود را مي طلبد.
پارك دلفين ها علاوه بر گونه ها گونه های گياهی، گردآور كاملي از انواع پرندگان، آبزيان و حيوانات گوناگون و دلفين ها را داراست، پارك دلفين کیش شامل دلفیناریوم یا پارک دلفین ها، باغ پرندگان، سالن آمفی تئاتر، سفره منزل سنتی و سيرك (کلاسیک شو) می باشد. بازدیدكنندگان تور کیش توسط اتوبوس هاي قطاری در فضای بزرگ پارك هدايت و جابه جا می شوند.

 

 

فلای بورد کیش

فلای بورد کیش یکی از ورزش های پر هیجان و جدید که با اتصال به یک جت اسکی شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و بسته  به عکس العمل و تصمیم گیری فوری دارد تا بتوان تعادل خود را هنگام پرواز بر روی سطح آب بدست آورد و لحظات شادی را توریست های تور کیش بر روی اب به ارمغان خواهد اورد. برای استفاده از فلای بورد کیش هیچ نگرانی برای کسانی که تا به حال تجربه این ورزش را نداشته اند 30 دقیقه اموزش داده خواهد شد. 

جت اسکی در جزیره کیش

جت اسکی از ورزش های بسیار هیجان انگیز آبی است که همه ساله گردشگران زیادی را در تور کیشبه خود جذب کرده است . جت اسکی در اصل نام یک وسیله آبی است که نخستین بار توسط کمپانی ژاپنی کاوازاکی به بازار ارایه  شد.

اگرمی خواهید در تور کیش از این وسیله جذاب استفاده کنید باید به چند نکته توجه داشت :

به هر خانواده یا گروه بیش از یک دستگاه جت اسکی اجاره داده نمی شود

مطالعه درست و کامل کردن فرم اجاره جت اسکی

هر جت اسکی حداکثر 2 نفر ظرفیت دارد و افراد سنگین وزن باید به تنهایی جت سوار شوند

 عدم انجام هرگونه مانور آکروباتیک و خطرناک از جمله دور درجا زدن

به افراد کمتر از ۲۰ سال جت اسکی اجاره داده نمی شود مگر با همراهی مربی کلوپ و یا به همراهی همراه بالای بیست سال.

باید با هرگونه شناور صد متر فاصله داشته باشید.

 آقایان با پوشش شلوارک و نهایتا با مایو پاچه دار و خانمها از لباس بادگیری که کلوپ در اختیار آنان می گذارد تا لباس هاشان خیس نشود میتوانند استفاده کنند

 پرداخت هزینه جت اسکی و گرو گذاشتن کارت ملی و یا مبلغ یکصد هزار تومان وجه نقد بابت ضمانت دستگاه.(عیب های فنی دستگاه به عهده کلوپ می باشد، و ضمانت دریافتی بابت جبران قسمتی از خساراتی که ناشی از عدم توجه اجاره کننده و احیانا تصادفات و یا جریمه  است میباشد).

 

 

شهر تاریخی حریره جزیره کیش

شهر تاریخی حریره جزیره  کیش مربوط به قرن ۵ تا ۱۰ ه. ق که به  احتمال بسيار قوى به دوره ساسانيان و اوايل دوره اسلامى  می باشد. بقایای این  شهر 800 ساله تاریخی حریره در مرکز ساحل شمالى جزيره در وسعتى بالغ بر سه کيلومتر مربع قرار گرفته است.این اثار ملی در تاریخ 1376/6/1 به عنوان اثار ملی ثبت شده است. شهر تاریخی حریره جزیره  کیش واقع در بخش کیش از توابع شهرستان بندر لنگه و از نقاط  دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران می باشد. محوطه باستانی حریره، براساس نتایج کاوشهای باستان‌شناسی انجام شده تا کنون، از مجموعه ساحلی و خانه اعیانی، حمام، مسجد و قنات‌های قدیمی متشکل شده است. مسافران تور کیش می توانند از این اثار باستانی دیدن فرمایند و لذت ببرند

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش  در این ورزش مهیج  فرد با طناب فنر دار از ارتفاع به سمت زمین سقوط آزاد میکند اما لحظاتی قبل از رسیدن به زمین توسط طناب متصل شده به فرد از برخورد به زمین جلوگیری می شود.در این بازی تمام اصول ایمنی رعایت شده است . بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکوی پرش با ارتفاع ۴۰ و ۶۰ متر اوج هیجان و اشتیاق را تجربه خواهید کرد. در استفاده از بانجی نیازی به آموزش های قبلی نیست و مسافران تور کیش کافیست روی سکو بروند  و با راهنمایی مربی و تصمیم خودشا ن به سمت زمین سقوط آزاد کنند. در این بازی بیماران قلبی و خانم های باردار حق استفاده این بازی را ندارند.دربانجی جامپینگ کیش حتی کسانی با جرات که از  پله ها بالا رفتند زمانی که ارتفاع را دیدند انصراف داده اند. این مجموعه در خاور میانه بی همتا ست و به مسافران تور کیش توصیه می شود این بازی را از دست ندهند.

کشتی تفریحی کیش

یکی از لذت بخش ترین تفریح های کیش گشت و گذار در آبهای نیلگون همیشه خلیج فارس با کشتی تفریحی کیش می باشد . کشتی های تفریحی شبانه که در آب هاي اطراف جزيره کيش معمولا از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه پیدا می کند و همین طور به همراه با پذیرایی از مهمانان تور کیش، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد. 

آب های اطراف جزيره کيش محل زندگي انواع موجودات دريايي نظير مرجان ها، ماهی هاي تزئينی و خوراکی، توتياها، خرچنگ ها، ستاره دريايی و ... است. با کشتی های آکواریوم و قايقهاي کف شيشه ای تماشای اين زيبايی ها امکان پذیر می باشد. که این کشتی ها مسافتى را طى مى كنند تا به منطقه اى كه ماهى و مرجان زيادتر است برسند، طى عبور از نواحى مختلف ساحل مسافران تور کیش می توانند مرجان ها و ساير موجودات دريايى كف دريا راببینند. گشت کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی است.کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی در اسکله تفريحي مستقر هستند و با استفاده از نورافکن امکان گشت دريايي شبانه را برای مسافران تور کیش نيز فراهم کرده اند.

 

شاتل در جزیره کیش

به خاطر ساحل زیبا  و ارام  کیش  تقریباٌ همه نقاط آن در سرتا سر جزیره برای شنا و انواع ورزش های دریایی مساعد می باشد. یکی از ورزش های پرهیجان و جذاب برای  مسافران تور کیش شاتل سواری می باشد. بازی شاتل در جزیره کیش به این صورت است که افراد باید دارای ماهیچه هایی کاملا قوی باشند چرا که هنگام دور زدن قایق نیروی گریز از مرکز انها را به داخل دریا پرتاب می کند و سوارکاران باید بتوانند مقاومت کنند تا داخل اب نیفتند. 

چتر پاراسل

یکی از تفریحات بسیار جذاب تور کیش چتر پاراسل می باشد.  چتر بازی بر فراز دریا بسیار هیجان انگیز و لذت بخش می باشد به گونه ای که شما سواربر چتر شده  و توسط یک طناب به طول حدود ۱۵۰ متر توسط یک قایق با سرعت نسبتا زیاد بر روی دریا کشیده می شوید. چتر پاراسل بسیار ارمش بخش و لذت بخش می باشد و در عین حال امکان دیدن سواحل و نمای زیبای  جزیره  زیر آسمان آبی و روی آب های نیلگون خلیج فارس  در ارتفاع  ۵۰ تا ۶۰ متری به چتر سواران می دهد .

 

غواصی در کیش

جزیره کیش از نظر محیط زیست طبیعی ، یکی از بکرترین مناطق خلیج فارس بوده و به جرأت می توان گفت که قسمت مرجانی شرق جزیره کیش از غنی ترین و زیباترین مناطق و مساعدترین سایت های غواصی در کشورمان را در برگرفته است.پوشش مرجانی کیش واقع در سواحل شرقی  کیش بوده که هر ساله مورد بازدید بسیاری از علاقه مندان تور کیش به غواصی قرار می گیرد. غواصی در کیش در تمامی طول سال امکان پذیر می باشد و سایت های کم عمق این جزیره برای غواصی تمامی افراد حتی اشخاص مبتدی بسیار مناسب است. همچنین مراکز اموزشی تفریحی،کیش را به یک قطب غواصی کشور تبدیل نموده است.

 

شهر زيرزميني کاريز کیش

شهر زیرزمینی کاریز کيش متعلق به بيش از ۲۵۰۰ سال است و آب شيرين قابل شرب ساکنان جزيره کیش را تامين مي‌کرده است. طول قنات كيش از نظر طول رشته قنات در مقايسه با قنات‌هاى ديگر نقاط ايران قابل قیاس نيست‌، اما به خاطر شيب بسيار كم جزيره‌، چگونگى هدايت آب‌هاى زيرزمينى به سطح زمين در كيش بسيار مهم بوده و نشان مى‌دهد كه در زمان خود از پيشرفته‌ترين روش‌ها براى حفر قنات استفاده مى‌ شده است.امروزه مجموعه قنات با تغيير كاربري به يک شهر زير‌زميني شگفت‌انگيز و زیبا تبدیل شده است،که بيش از ۱۰ هکتار متر مربع وسعت دارد و اکنون شهر زیرزمینی کاریز کيش نامیده می شود.

شهر زیرزمینی کاریز کيش در فاز يک خود به قسمت هاي مختلف از جمله غرفه هاي صنايع دستي ايران و جهان، رستوران سنتي و جديد، موزه سالن آمفي تئاتر سالن کنفرانس، گالري هاي هنري تقسيم و قابل استفاده برای مسافران تور کیش می باشد.شهر کاريز در عمق 16 متري زير زمين و سقف آن هشت متر ارتفاع دارد و بيشتر سقف آن مملو از سنگواره ، صدف و مرجان هايي هست که قدمت ان به 270 تا 570 میلیون سال برمی گردد و تک تک آنها شناسایی و داراي شناسنامه رسمي می باشد. مسافران تور کیش از بازدید این مکان تاریخی و زیبا میتوانند لحظات خوشی را سپری کنند.

پارس سافاری کیش

سافاری(Safari) در لغت به معنای سیاحت کردن و سیاحت اکتشافی در آفریقا می باشد و به برنامه تور گردشی می گویند که طی آن شرکت کنندگان در تور توسط انواع خودروها و یا چهار پایان و با طی مسیری مشخص از مکانهای دیدنی و جذاب بازدید کرده و از آن لذت می برند . مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش در شرايط اقليمي يک تور صحرا طبيعت گرم و خشک بياباني و نيمه بياباني می باشد و اولین برگزارکننده تورهای سافاری صحرا در ایران می باشد با هدف توسعه گردشگری و ایجاد محیط مفرح و سالم برای تمام رده های سنی بخصوص جوانان و گردشگران تور کیش ساخته شده است.يکي از معروفترين انواع تور سافاري ، تور صحرا است که موقعيت و  مسير حرکت  آن  نقاط بياباني و صحرائي می باشد. پارس سافاری کیشانواع متنوع وسيله نقليه مورداستفاده در اين تورها شامل خودروهاي دو ديفرانسيل  لندکروز ،نیسان پاترول ، هامر ،تویوتا FJ کروزر ،تويوتا لندکروز و... حتي شتر را در اختیار میهمانان تور کیش می گزارد.در مجموعه پارس سافاری کیش با احداث مسیری صعب العبور، قابلیت های خودروی لندکروزر را به چالش کشیده و در این میان تجربه هیجان انگیز و شور انگیز را برای میهمانان تور کیش به ارمغان خواهد اورد.

 

پیست offroad پارس سافاری محیط مناسبی برای تجربه موتورسواری با موتور های Buggy، ATV، موتور Trail و موتور Cross است که برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با امکانات مجموعه در این زمینه می توان به بخش پیست خاکی مراجعه کرد. پارس سافاری کیش دارای چند پیست آسفالت استاندارد می باشد که امکان تجربه اتومبیلرانی و موتور سواری در رشته های مختلف برای سنین مختلف در شرایط امن را فراهم می کند. همچنین بخش آموزش پارس سافاری با بهره گیری از مدرسان حرفه ای در رشته های مختلف اتومبیلرانی دوره های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته را برگزار خواهد کرد.

 

امکانات تفریحی این مجوعه عبارتند از: رستوران سرپوشیده، رستوران روباز و کافی شاپ و نیز غرفه های نمایشگاهی که صنایع دستی مناطق مختلف ایران را معرفی و ارائه خواهند نمود که میهمانان تور کیش بعد از یک روز مهیج می توانند پایانی شبی ارام و دل انگیز به همراه موسیقی زنده را در کنار خانواده خود سپری کنند

کشتی یونانی کیش 

یکی از جاذبه‌های گردشگری تور کیش است.این کشتی در ۴ مرداد ۱۳۴۵ در نزدیکی روستای «باغو» به گِل نشست. این کشتی در سال ۱۳۲۲ توسط شرکت ویلیام همیلتون در گلاسکو ساخته شد. وزن کشتی در هنگام ساخت ۷۰۶۱ تن و طول آن ۱۳۶ متر بوده است. این کشتی بین صاحبان انگلیسی و ایرانی مختلفی دست به دست شده بود و آخرین صاحب آن یک یونانی بود. نام‌های کشتی به ترتیب «امپایر ترومپت»، «نچرالیست»، «کوروش پارسی»، «همدان» و در هنگام به گل نشستن «کولا اف» بوده‌است. علت به گل نشستن کشتی همچنان در پرده‌ای از ابهام است. حق بیمه زیاد کشتی نزد شرکت لویدز انگلستان شائبه‌هایی را ایجاد نموده است