رستوران میرمهنا کیش

درباره رستوران میرمهنا کیش :

رستوران میرمهنا کیش یکی از رستوران خوب و دیرین جزیره زیبای کیش می باشد. این رستوران با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. از امتیازات خوب رستوران میرمهنا کیش علاوه بر کیفیت غذایی بالا از نورپردازی و و دکوری زیبا برای گردشگران تور کیش برخوردار می باشد. در این رستوران موسیقی زنده نیز اجرا می شود.

Mirmohanna1jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید.

رستوران قصر سفید کیش

ghasrsefid1jpg.jpg

درباره رستوران قصر سفید کیش :

رستوران قصر سفید کیش در شمار رستوران های مجلل و لوکس جزیره زیبای کیش می باشد. این رستوران با گنجایش 100 نفر و با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. رستوران قصر سفید کیش با نما و طراحی بسیار زیبای خود توجه زیادی از گردشگران تور کیش را به خود جلب می کند. همچنین این رستوران از کیفیت غذایی بالایی برخوردار می باشد.

 ghasrsefid2jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران پنگوئن کیش

درباره رستوران پنگوئن کیش :

رستوران پنگوئن کیش در شمار رستوران های خوب و با کیفیت جزیره زیبای کیش به شمار می آید. این رستوران در کنار مجسمه پنگوئن و در نزدیکی پارک آبشار کیش قرار گرفته است. رستوران پنگوئن کیش به دلیل بالا بودن کیفیت غذایی و همچنین قیمت مناسب آن توجه زیادی از شرکت های هواپیمایی تور کیش و همچنین گردشگران تور کیش را به خود جلب کرده است. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی برای گردشگران تور کیش طبخ می شود.

 panguan1jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران نقش جهان کیش

درباره رستوران نقش جهان کیش :

رستوران نقش جهان کیش یکی از بهترین رستوران های سنتی جزیره زیبای کیش می باشد که با انواع غذاهای سنتی و محلی آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. این رستوران در خیابان فردوسی واقع شده است. از امتیازات خوب رستوران نقش جهان کیش داشتن کارکنان خوش برخورد بوده که می توانند بهترین خدمات را به گردشگران تور کیش ارائه بدهند.

 naghshjahan1jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران جمیل کیش

jamil1jpg.jpg

درباره رستوران جمیل کیش :

رستوران جمیل کیش یکی از بهترین رستوران های سنتی جزیره زیبای کیش می باشد که از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار می باشد. این رستوران در نزدیکی کلبه هور و کشتی یونانی قرار گرفته است. رستوران جمیل کیش با گنجایش 200 نفر آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. گردشگران تور کیش می توانند در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سفارش داده و در کنار عزیزانشان میل کنند.

 jamil2jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران شاندیز آبشار کیش

درباره رستوران شاندیز آبشار کیش :

رستوران شاندیز آبشار کیش با گنجایش 250 نفر با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. این رستوران در پارک آبشار و در نزدیکی هتل ارم و داریوش قرار گرفته است. از امتیازات خوب رستوران شاندیز آبشار کیش کارکنان خوش برخورد و غذاهایی با کیفیت عالی می باشد. همچنین در این رستوران موسیقی زنده برای گردشگران تور کیش اجرا می شود.

 shandisabshar1jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

 

رستوران کف شیشه ای فانوس پدیده کیش

fanuspadide2jpg.jpg

درباره رستوران کف شیشه ای فانوس پدیده کیش :

رستوران کف شیشه ای فانوس پدیده کیش اولین و تنها رستوران کف شیشه ای در ایران می باشد که به تازگی برای گردشگران تور کیش افتتاح شده است. این رستوران در جنوب غربی جزیره زیبای کیش واقع شده است. کف این رستوران از 3 لایه لمینت سکوریت تشکیل شده و نما و چشم اندازی زیبا از دریای خلیج فارس و جزیره را دارد. در رستوران کف شیشه ای فانوس پدیده کیش انواع غذاهای فرنگی و دریایی برای گردشگران تور کیش طبخ می شود. این رستوران با ظرفیت 250 نفر آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد.

 fanuspadide1jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

 

رستوران خوان سالار کیش

 khan-salar1jpg.jpg

درباره رستوران خوان سالار کیش :

رستوران خوان سالار کیش یکی از با سابقه ترین و جذاب ترین رستوران های جزیره زیبای کیش می باشد که در سال 1350 با فضایی کاملاً سنتی برای گردشگران تور کیش احداث شده است. در این رستوران زیبا انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی ، دریایی و ..... برای گردشگران تور کیش طبخ می شود. از امتیازات خوب رستوران خوان سالار کیش داشتن کارکنان مجرب و خوش برخورد و طبخ غذاهای با کیفیت می باشد.

khan-salar2jpg.jpg

khan-salar3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران جوجه اناری کیش

درباره رستوران جوجه اناری کیش :

رستوران جوجه اناری کیش یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های جزیره زیبای کیش می باشد. این رستوران با عرضه غذاهای با کیفیت و خوب توانسته توجه زیادی از گردشگران تور کیش را به خود جلب کند. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی از جمله چلو کباب ، جوجه کباب و ..... برای گردشگران تور کیش طبخ می شود. رستوران جوجه اناری کیش به بازار مروارید کیش نزدیک می باشد و آماده سرویس دهی به گردشگران عزیز تور کیش می باشد. از امتیازات خوب این رستوران کیفیت غذایی بسیار خوب و قیمت مناسب آن می باشد.

 jojeanari1jpg.jpg

jojeanari2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران رویال استار کیش

ruyalstar3jpg.jpg

درباره رستوران رویال استار کیش :

یکی دیگر از رستوران های شیک و مدرن جزیره زیبای کیش رستوران رویال استار کیش می باشد که نوساز هم می باشد. این رستوران با دکوری زیبا و رنگ های دلنشین و غذاهای متنوع آماده خدمت رسانی به گردشگران تور کیش می باشد. این رستوران به جزء فضای داخلی دارای تراس هم می باشد که گردشگران عزیز می توانند غذای خود را در فضای باز سرو کنند. در رستوران رویال استار کیش غذاهای متنوعی همچون استیک ، چیکن پارمزان ، غذاهای دریایی و ..... برای گردشگران تور کیش طبخ می شود.

آدرس رستوران رویال استار کیش :

جزیره زیبای کیش ، بلوار صدف ، خیابان کرمان ، خیابان هرمزگان

ruyalstar1jpg.jpg

ruyalstar2jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران کوه سنگی کیش

kohsangi1jpg.jpg

درباره رستوران کوه سنگی کیش :

یکی از رستوران های سنتی و زیبای جزیره زیبای کیش رستوران کوه سنگی می باشد که در آنجا گردشگران تور کیش می توانند دیزی به همراه نان سنگک و ریحان تازه را تجربه کنند. این رستوران در دل کوه واقع شده و وجود آبشارهای زیبا اطراف آن زیبایی این رستوران را دو چندان کرده است. گردشگران تور کیش وقتی وارد این رستوران می شوند فضای کاملاً سنتی با وجود تخت های بزرگ را مشاهده می کنند.در رستوران کوه سنگی کیش علاوه بر دیزی انواع غذاهای دیگری مانند میرزا قاسمی ، کوبیده ، جوجه و ..... برای گردشگران تور کیش طبخ می شود. 

آدرس رستوران کوه سنگی کیش :

جزیره زیبای کیش ، جنب بازار پردیس

kohsangi2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران پدیده البرز کیش

 padidealborz1jpg.jpg

درباره رستوران پدیده البرز کیش :

رستوران پدیده البرز کیش جزء رستوران های با کیفیت و خوب جزیره زیبای کیش می باشد که با محیطی آرام و دلپذیر آماده پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. این رستوران با گنجایش 85 نفر آماده خدمت رسانی به گردشگران تور کیش می باشد. از امتیازات خوب رستوران پدیده البرز کیش کیفیت غذایی بالا و قیمت مناسب آن می باشد. این رستوران واقع در خیابان نیلوفر کیش می باشد.

 padidealborz2jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور کیش با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

 

 

رستوران شاندیز صفدری کیش

 shandizsafdari2jpg.JPG

درباره رستوران شاندیز صفدری کیش :

رستوران شاندیز صفدری کیش در سال 1394 و با گنجایش 900 نفر برای گردشگران تور کیش افتتاح شده است. این رستوران در نوار ساحلی جزیره زیبای کیش و در نزدیکی ساحل مرجان قرار گرفته است. گردشگران تور کیش می توانند در این رستوران انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را سفارش داده و در کنار عزیزانشان سرو کنند. در ضمن این رستوران در کنار اولین جامپینگ منحصر به فرد قرار گرفته که یکی از پر هیجان انگیزترین تفریحات جزیره کیش به شمار می آید.

shandizsafdari1jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

 

 

رستوران کوه نور کیش

درباره رستوران کوه نور کیش :

در کنار هتل سورینت صدف در دل کوهی به اندازه 27 متر با آبشارهای بزرگ و چشم اندازی بسیار زیبا رستوران کوه نور کیش برای گردشگران تور کیش بنا گردیده است. این رستوران در زمینی به مساحت بیش از 600 مترمربع ساخته شده که در طبقه فوقانی آن یک کافی شاپ با منظره ای بسیار زیبا برای گردشگران تور کیش در نظر گرفته شده است. در رستوران کوه نور کیش انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با بهترین مواد اولیه برای گردشگران تور کیش طبخ می شود. در ضمن گردشگران می توانند لحظات خوشی را در آرامش این محیط سپری کنند.

 kohenur1jpg.jpg

kohenur3jpg.jpg

kohenur2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

رستوران شب های کیش

درباره رستوران شب های کیش :

رستوران شب های کیش یکی از بهترین و پر طرفدارترین رستوران های جزیره زیبای کیش می باشد که مقابل هتل پانیذ و در انتهای خیابان کوشا برای گردشگران تور کیش واقع شده است. در این رستوران پر طرفدار انواع غذاهای ایرانی و فرنگی برای گردشگران تور کیش طبخ می شود و گردشگران می توانند غذاهای مورد علاقه خود را سفارش داده و کنار عزیزانشان سرو کنند. در ضمن در رستوران شب های کیش موسیقی زنده برای گردشگران تور کیش اجرا می شود.

 shabhaykish1jpg.jpg

shabhayekish2jpg.JPG

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.