هتل مارینا پارک کیش ★★★★★ kish marina park hotle

هتل مارینا پارک کیش واقع در زیباترین منطقه جزیره کیش است این هتل پنج ستاره به مساحت بیش از ده هکتار ساخته شده است با فضای سبز زیبا با انواع گیاهان و آب نماهای بسیار جذاب آن را در سراسر کیش متمایز ساخته است. در دو طرف هتل ساحل مرجانی و چشم نوازخلیج فارس خودنمایی می کند. این فضای زیبا، نظر هر بیننده ای را به خود جلب نموده و اقامت مسافران رادر این هتل با شکوه وسوسه انگیز می نماید. معماری خاص همراه با دکوراسیون و تجهیزات مدرن و شیک در کنار طبیعتی بکر تعریفی جدید از سفر را در ذهن متجلی می‌سازد و مسافران تور کیش با اقامت در این هتل می توانند لحظات شاد را در کنار خانواده سپری کنند.

هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش

امکانات هتل مارینا پارک کیش :

هتل مارینا پارک کیش دارای اتاق هایی در انواع استاندارد, دولوکس, سوئیت, رویال می باشد که هر کدام  با طراحی آرامش بخش ، فضائی دلنشین و ارام را به مهمانان تور کیش خود ارائه می کند امکانات اتاق ها شامل يخچال به همراه ميني بار، چاي ساز به همراه چاي ،سشوار در حمام، تلفن ، تهويه مطبوع، امكان دسترسي به اينترنت ، شبكه تلويزيوني ماهواره اي، صندوق امانات اختصاصي،ميز کار،مبل،چراغ مطالعه،بالکن و ... می باشد.

هتل مارینا پارک کیش دارای استخر های آب شیرین متعدد، ساحل ماسه ای، مارینای تفریحی اختصاصی، پارک بازی، سالن ماساژ تایلندی، اسکله اختصاصی با قایق، مرکز غواصی، دوچرخه سواری، رستوران اختصاصی بام مارینا و ... می باشد. ماساژورهای تایلندی هم در هتل مارینا کیش مستقر هستند تا در صورت تمایل مسافران، از بین مدل های مختلف ماساژ تایلندی، لحظات آرامش بخشی را برای مسافران فراهم کنند.
اتومبیل های روز دنیا از دیگر امکانات هتل مارینا پارک کیش در بخش رنت کار است که می توانید با اجاره یکی از این اتومبیل ها، در جاده های زیبای جزیره کیش رانندگی کنید.مسافران تور کیش با اقامت در این هتل میتوانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند  شوند.

هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش